Dowolne miejsce w Europie


Firma MJ Fast Trans oferuje bezpieczny i profesjonalny transport ciężarowy po Polsce oraz po całej Europie. Różnorodność naszej floty sprawia, że jesteśmy w stanie obsłużyć wiele rodzajów przewozów. Poruszamy się na stałych szlakach oraz trasach jednorazowych.

Indywidualne
podejście


Dopasowujemy się do potrzeb klienta. Każde zadanie rozpatrujemy indywidualnie, dostosowując warunki realizacji do oczekiwań i możliwości zleceniodawcy. Współpracujemy zarówno z firmami i przedsiębiorstwami, jak i z osobami prywatnymi.


Punktualność i jakość


Ładunki przewozimy z zachowaniem obowiązujących procedur i zgodnie z przepisami i konwencjami regulującymi transport krajowy oraz międzynarodowy. Nasi kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia i odpowiednie doświadczenie, dzięki czemu docieramy do celu bezpiecznie i na czas.

Nowoczesne pojazdy


Do przewozu ładunków wykorzystujemy 45 należących do nas nowoczesnych pojazdów Mercedes Actros. Są to ciągniki siodłowe z naczepami różnego typu (mega, firanka, izoterma, chłodnia) oraz zestawy BDF z przyczepami na kontenery wymienne.


Różnorodność ładunków


Nowoczesny i rozbudowany tabor sprawia, że możemy przewieźć niemal każdy rodzaj ładunku. Oferujemy transport standardowy, chłodniczy, kurierski.
MJ Fast Trans to także przewozy towarów niebezpiecznych ADR.

Bezpieczeństwo i spokój


Oferowane przez nas usługi transportowe są całkowicie bezpieczne. Wszystkie pojazdy wyposażyliśmy w sprawdzone i skuteczne systemy zabezpieczania ładunków. Są one również całodobowo monitorowane przez nowoczesny system śledzenia i zarządzania flotą.

 

Żaden z pojazdów w naszej flocie nie ma więcej niż pięć lat

Dbamy o środowisko


Nasze usługi to nie tylko najwyższa staranność, dotrzymane terminy i niezawodność, ale także dbanie o ekologię. Zlecenia transportowe realizujemy ciągnikami klasy premium. Są to pojazdy nie starsze niż pięć lat. Zamontowane w nich nowoczesne silniki spełniają najbardziej surowe normy emisji spalin. Oferują także paliwooszczędne programy jazdy. O doskonały stan techniczny naszej floty dbamy we własnym, profesjonalnym serwisie.